Privé-opvang voor je hond
Visie en voorwaarden
![rob en renate volgen hetzelfde pad](https://dogadvice.nl/wp-content/uploads/2024/07/rob-en-renate-volgen-hetzelfde-pad-scaled.jpg)
Wij volgen hetzelfde pad.
Namelijk die van de behoeften van de hond!
ontspannen opvang voor jouw hond
Onze visie, wat vinden wij belangrijk:
Rob’s oppasservice werkt nauw samen met mij, Renate Hagen van Dogadvice. Het is daarom ook niet meer dan logisch dat we op één lijn zitten en dus hetzelfde pad volgen als het gaat over hoe we met honden omgaan.
Het welzijn van de hond is daarbij altijd het uitgangspunt!
Het is al spannend genoeg dat hij of zij gaat logeren in een totaal vreemde omgeving bij een nog onbekend persoon.
Het unieke aan Rob’s oppasservice is dat de oppasser zich aanpast aan de hond, en niet andersom. Het is daarom met recht een VID-oppassservice te noemen! (Very Important Dog) Jóuw hond staat centraal.
We hanteren zoveel mogelijk de gewoontes en routines die de hond thuis gewend is. Maar er zijn een aantal principes waar we niet vanaf wijken:
- De hond wordt NIET opgesloten in een bench. Het deurtje gaat dus niet dicht. Een hond moet tijdens zijn nachtelijke uren de mogelijkheid hebben om zelf te kiezen waar hij gaat liggen. Soms heeft hij het te warm en wil dan graag op de koele vloer gaan liggen, en soms wil hij gewoon de benen even strekken. Mocht je hond in een bench slapen dat wordt de bench met een open deurtje in een afgesloten ruimte gezet waar hij veilig is en zelf kan kiezen waar hij gaat slapen. Er zullen meerdere slaapplekken zijn.
- De hond wordt bij voorkeur uitgelaten aan een tuig in combinatie met een halsband. (zelf meebrengen). Zo kan hij dubbel worden aangelijnd tijdens het uitlaten. Dit geeft extra veiligheid. Zeker bij angstige honden is dit VERPLICHT. In het laatste geval heeft een veiligheidstuig de voorkeur. (met 2 buikbanden). Rob laat de hond niet uit aan een hoofdhalster of uitrolriem. Mocht je nog geen tuig heben voor je hond, kijk dan eens bij b-friend.nl. Daar zijn tuigen in allerlei soorten en maten te vinden voor élke hond. Je kunt er zelfs een tuig op maat laten maken.
- Sommige honden zijn gewend om bij de eigenaar op de slaapkamer te slapen. Als je hond bij Rob gaat logeren en het is wenselijk dat de hond zo dicht mogelijk bij Rob kan slapen, dan mag hij mee naar boven. De hond slaapt dan op de overloop. De slaapkamerdeur staat open en is afgescheiden met een traphekje. De hond staat dus in direct contact met Rob en als er iets is in de nacht dan is Rob er als de kippen bij om je hond gerust te stellen.
wie wat waar?
Onze voorwaarden
- Rob past op 1 hond tegelijk. Dus ook niet op 2 honden uit het zelfde gezin
- Bij dagopvang of logeren geldt er een verplichte kennismaking + wandeling (plm 1 uur) vanuit het adres van Rob. Want in deze omgeving zal je hond straks ook worden uitgelaten, en kan Rob zien of de hond zich daar okee voelt (hiervoor worden kosten berekend). Deze kennismaking vindt uiteraard alleen de eerste keer plaats
- Bij potentiele logeerhonden wordt er na de 1e kennismaking ook nog een proefdag/nacht afgesproken
- De hond wordt door de eigenaar gebracht en opgehaald (zorg er a.u.b. voor dat de hond goed is uitgelaten zodat hij niet meteen in een vreemde omgeving hoeft te worden uitgelaten, Het is al spannend genoeg…)
- Je brengt de eigen kussen/mand/bench, voer, poepzakjes en evt snacks van de hond mee. Denk bijvoorbeeld ook aan kauwmateriaal en/of een Kong met bijbehorende vulling
- Wanneer de hond medicatie gebruikt of speciale medische zorg nodig heeft, blijft de verantwoordelijkheid altijd bij de eigenaar en niet bij Rob. De eigenaar bepaalt zelf of logeren verantwoord is
- Indien Rob van mening is dat een dierenartsbezoek noodzakelijk is, dan zal hij dit doen en de kosten zijn voor de eigenaar.
Rob stelt jou hier wel direct van op de hoogte. - Je hond heeft uiteraard geen vlooien als hij komt logeren/verblijven
- Je hond is zindelijk in huis
- Er zal altijd slechts 1 logeerhond tegelijk aanwezig zijn. Jouw hond krijgt gedurende de logeerpartij de onverdeelde aandacht. Hij hoeft niet alleen thuis te blijven als de hond dit niet gewend is.
- Breng je jouw hond alleen voor de dagopvang, dan zijn er ook géén andere opvanghonden aanwezig. Privé-opvang dus!
- Indien de hond tijdens de logeerpartij iets in het huis of tuin van Rob vernielt, valt dit onder het risico van de eigenaar. Uiteraard ben je hiervoor verplicht WA verzekerd
- Indien je hond het niet prettig vindt om in de auto vervoerd te worden dan zullen alle wandelingen vanuit het huis van Rob plaatsvinden
- Als je hond wel graag in de auto mee gaat dan zal Rob ook met jouw hond naar het bos gaan. Hij kent ook gebieden waar geen andere honden komen. De hond zal altijd aangelijnd (evt aan een lange lijn) worden uitgelaten.
- Er worden standaard breng- en haaltijden gehanteerd. Uiteraard kan daar in speciale gevallen van worden afgeweken. Er wordt dan wel een extra bedrag in rekening gebracht. Zie Tarieven.
- Als je met Rob in zee gaat, ga je automatisch akkoord met deze voorwaarden
Ik heb interesse
Aanmelden voor Rob’s oppasservice
Aanmelden doe je via een inschrijfformulier.
Rob neemt dan contact met je op.
Mocht je van tevoren nog een vraag aan Rob hebben kun je hem een WhatsApp sturen op 06-48078423.
Je vraag mailen kan ook: robvanwolferen@outlook.com
- Adres van Rob
Generaal Stedmanstraat 29 in Eindhoven (Woensel)